Lucas

Uživatel


Informace o uživateli

Hello

Zdravím!

Já jsem Lucas a Vy jste se dostali zrovna na můj profil. Možná to byl jen překlep, ale pokud ne a chcete se dozvědět nějaké informace o mě, tak jste na správném místě! Tak se na to vrhneme!

Základní informace o mě

Takže jsem šestnáctiletý kluk, který žije v jistém městečku. Mám modré až šedivé oči a momentálně jsem obarvený na blond, jinak mé vlasy mají odstín kaštanu. Mezi mé oblíbené koníčky patří kreslení, či tvoření grafiky na stránky, psaní fantasy příběhů, sledování jistých seriálů a hlavně hraní textvých RPG her. Pokudli mě chcete nějak kontaktovat, tak musíte počkat až přijdu. :P

 

Kde mě můžete zastihnout?

Jestliže mě chcete zastihnout v reálu, tak jsou zde dvě místa, kde se nacházím až moc často. První místo je mé rodné město, které Vám sice teď nenapíšu, ale po seznámení bych Vám to možná řekl. To druhé místo je Tábor, který se nachází v Jihočeském kraji. Abych to upřesnil, tak je to spíše Sezimovo Ústí, kde studuji a jsem zároveň na internátu. Ovšem Sezimák je ihned pod Táborem a jsou tam dosti dobré spoje. Pokud mě někdo z Vás bude chtít někdy vidět a bydlí někde v okolí Tábora, nebojte se ozvat. Já vás neukousnu a budu akorát rád. Ještě je tu jedno místo kde mě můžete zastihnout a to je Veselí nad Lužnicí. ovšem tam se vždy zdržím jen v pátek a to nejdéle 45 minut, a pak jedu domů. 

Pokud mě chcete zastihnout na nějaké textové RPG hře, tak se nacházím často na druhé největší vlčí textový RPG hře v ČR a to je Niwat. Můžete mě na něm najít pod postavou Lucas z rodu Glaciem no Ignis a nebo Naoki. Myslím si, že mě jen tak nepřehlédnete. Poté se budu často vyskytovat na vlastní textové RPG hře, která vyjde těsně po novém roce 2017. Bude to textová RPG hra, která bude mít svoji volnost a hráči budou mít témeř nekonečné možnosti. Děj se bude odehrávat ve středověku, s magií a spory mezi lordy. 

 

Co poslouchám a na co se dívám? 

Mezi mé oblíbené kategorie hudby patří především metal, či rock. Těmto kategoriím dávám přednost, ale poté poslouchám nějakou klasiku a prostě to co se mi líbí. Mé uši však nesnesou žádný hip hop, rap, natož český rap. Ten, kdo nedokáže poslouchat metal, protože se tam moc řve, tak neví co je to dokonalá hudba. Jestliže se najde nějaká osoba, která má stejný názor a chce vědět co přesně poslouchám za kapely, tak je zde vypíšu. 

rock: Simple Plan; Green Day; Nickelback; Black Veil Brides; Fit for Rivals, ... 

metal: božího týpka Leo Moracchioli, který předělává normální písničky na metalové verze; Bullet for my Valentine; ...

 

Dívám se především na Anime. Možná to zní trochu divně, ale mě se Anime líbí. Má to větší možnosti než jakýkoliv jiný film s herci. Ale jsou tu však i seriály, na které se dívám a nepatří to do Anime. 

Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Another, Elfen Lied, Death note, ...

Seriály: Hra o Trůny, Jak jsem poznal vaší matku, Teorie velkého třesku, ...